WIĘCEJ o firmie Koenig & Bauer na targach drupa - hala 16

Za trzy miesiące nadejdzie ten moment: targi drupa otworzą swoje podwoje dla przemysłu poligraficznego, papierniczego i opakowaniowego.

Liczba ludności na świecie będzie nadal rosnąć. Jest to nadzwyczaj silny trend o kluczowym znaczeniu. Wynika to z faktu, że liczba osób należących do klasy średniej rośnie stale i znacząco. Grupa ta ma wyższe dochody i będzie kupować lub zamawiać więcej towarów pakowanych. W rezultacie rośnie zapotrzebowanie na coraz bardziej zindywidualizowane i zróżnicowane opakowania wysokiej jakości. Dziś i w przyszłości druk będzie zrównoważony, cyfrowy i modułowy - dla większej elastyczności, opłacalności i wydajności - w skrócie: więcej możliwości.

Na targach drupa będzie można przyjrzeć się kompletnemu procesowi produkcyjnemu związanemu z opakowaniem - w formie codziennych pokazów na żywo na stoisku firmy Koenig & Bauer. Goście będą mieli okazję zobaczyć z bliska najnowsze innowacje w zakresie cyfryzacji i modularyzacji - na przykład, gdy dane maszyny są udostępniane za pośrednictwem chmury w czasie rzeczywistym lub sztuczna inteligencja oparta na danych z czujników, maszyn i zamówień dodatkowo zwiększa produktywność naszych maszyn.

W punkcie poświęconym opakowaniom pokażemy, w jaki sposób opakowania podbijają metawersum, a w punkcie poświęconym zrównoważonemu rozwojowi zaprezentujemy między innymi system zarządzania energią służący do zmniejszania i optymalizacji zapotrzebowania na energię w bieżącej produkcji.

Firma Koenig & Bauer dysponuje odpowiednimi rozwiązaniami. Nasze technologie druku, od druku offsetowego, poprzez druk cyfrowy i fleksograficzny aż po druk specjalny, mogą być stosowane w przypadku prawie wszystkich podłoży drukowych.

Stwarza to więcej możliwości oferowania klientom najlepszych dostępnych rozwiązań.

“ Stay ahead of the wave” – zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w hali 16. Czekamy na Państwa.

Downloads

Paweł Krasowski
Product Manager

ul.Taneczna 18 (budynek B)
02-829 Warszawa
Polen

T: +48 668 872 692
E-Mail

Print-Broschüre bestellen
    Zur Bestellung